Firmę DM GROUP POLAND sp. z o.o. z sukcesami prowadzimy już od kilku lat, każdego dnia rozwiązując problemy naszych klientów w doborze sprzętu komputerowego. Najważniejszym zadaniem jest znalezienie takich produktów elektronicznych, które jak najlepiej spełnią potrzeby użytkownika, dopasują się do jego codziennych zajęć i stylu spędzania wolnego czasu. Urządzenia, których najczęściej poszukują nasi klienci, mają łączyć w sobie aspekty związane z pracą oraz z rozrywką w czasie wolnym.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, jesteśmy w stanie jak najlepiej dobrać sprzęt do potrzeb danej osoby, uwzględniając budżet, jaki chce na ten cel przeznaczyć. Największą satysfakcję czerpiemy z faktu, że dzięki dobremu rozpoznaniu oczekiwań użytkownika możemy dostarczyć mu taki sprzęt, który będzie ułatwiał mu wykonywanie różnych form cyfrowych aktywności.

Trendy w elektronice to także nasza prywatna pasja, dlatego z przyjemnością poszerzamy nasz asortyment o najnowsze modele sprzętu komputerowego, urządzeń RTV oraz drobnego AGD. Stawiamy tylko na sprawdzone marki, na urządzeniach których sami chętnie pracujemy i dobrze je znamy. Cenimy sobie sprzęty o niskim poziomie awaryjności marek takich jak Apple, Dell, Xiaomi, Lenovo, ale też Acer, Philips czy Intel. Jesteśmy na bieżąco z premierami najnowszych modeli i staramy się włączać je do naszego asortymentu. Każdego dnia wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, obejmując je licznymi promocjami.

Dlaczego my?

W ciągu kilku lat naszej działalności zdążyliśmy zyskać zaufanie klientów, którzy chętnie do nas powracają. Do tej pory pomogliśmy kilkudziesięciu tysiącom osób – ta liczba ciągle rośnie.

Kupując u nas zyskujesz

  • Gwarancję satysfakcji z zakupów podpartą opiniami zadowolonych klientów
  • Specjalne promocje i rabaty dla stałych klientów i zawsze najkorzystniejsze ceny na rynku
  • Profesjonalne doradztwo przy wybierze sprzętu– skontaktuj się z nami, doradzimy Ci, jakie urządzenia będą najlepiej odpowiadały na Twoje potrzeby
  • Szybką i bezpieczną wysyłkę– uczciwa cena przesyłki; sprawdzony kurier i ubezpieczenie każdej przesyłki; dogodne dla klienta sposoby przekazania zamówienia, w tym odbiór osobisty
  • Legalnie działająca firma– na zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon;
  • Wysoka jakość oraz najniższe ceny to coś, co nas wyróżnia na tle konkurencji. Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce – masz
  • Sprawdzona i działająca od lat firma – pewność, że nie znikniemy z rynku. Każdy towar pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji lub bezpośrednio od producenta;
  • 14 dni na odstąpienie od umowy – dotyczy zamówień realizowanych wysyłkowo;
  • Wsparcie posprzedażowe– dysponujemy własnym serwisem i obsługą składająca się z zaufanych pracowników;
  • Łatwe i bezpieczne płatności– przelew bankowy, płatności online lub płatność przy odbiorze.

Gwarantujemy satysfakcję z zakupów
Stawiając jakość obsługi naszych klientów na pierwszym miejscu zyskaliśmy najlepsze opinie oraz wysoką reputację w branży. Nasi klienci darzą nas zaufaniem a to coś co mocno wyróżnia nas od konkurencji. Dbając o naszych klientów tworzymy dla nich specjalnie promocje. Nasi stali klienci zyskują specjalne rabaty a także są informowani o przyszłych promocjach w pierwszej kolejności. Dziękujemy za wierny wybór naszych produktów, to dzięki wam z każdym dniem nasza oferta jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb naszych klientów.


Szybka i bezpieczna wysyłka
Paczki wysyłamy firmą kurierską, a każda przesyłka jest UBEZPIECZONA! Nie oszukujemy na cenach wysyłek - płacisz tylko raz! Możliwy odbiór osobisty! Warunkiem jest telefoniczna rezerwacja sprzętu. Możesz także skorzystać z dostawy towaru do paczkomatu InPost. Na zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Darmowa wysyłka obowiązuje tylko na terenie kraju.


Produkty nowe i oryginalne
Wysoka jakość oraz najniższe ceny to coś co nas wyróżnia na tle konkurencji. Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce - masz pewność, że nie znikniemy z rynku. Każdy towar pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji lub bezpośrednio od producenta.


Bezpieczeństwo i satysfakcja
Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są GWARANCJĄ! Nasz klient ma 14 dni na zwrot sprzętu bez podania przyczyny (dotyczy to zamówień realizowanych wysyłkowo; sprzęt nie może być używany)*. Posiadamy profesjonalny SERWIS - u nas masz gwarancję pełnej opieki..

*Nie dotyczy firm.


Łatwe płatności
Przelew bankowy, bezpieczne płatności online, płatność na miejscu gotówką, płatność za pobraniem. Możesz wybrać spośród szybkich i bezpiecznych form płatności internetowych prowadzonych za pośrednictwem szybkich płatności., w tym z płatności kartą, zapłacić poprzez BLIK albo dokonać wpłaty przelewem bankowym bezpośrednio na nasze konto - standardowa wpłata na konto bankowe. Przelew księgowany jest na naszym koncie w czasie ok. 24-48h. Wpłaty wykonane na poczcie księgowane są po kilku dniach.

Dane Firmy
DM Group Poland sp. z o.o.
ul. Głowackiego 4 lokal użytkowy 5
30-085 Kraków
NIP: 677-238-31-51
REGON: 123217750
KRS: 0000524031

Telefony:
12 268-31-91
12 626-31-31

E-mail:
sklep@ilaptopy.pl

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9-17